Workshopy, přednášky a semináře

18. 5. Očista těla pomocí vhodných bylin + výroba bylinné kosmetiky na léto

Jsou skutečně nutné očisty organismu dvakrát v roce? Jak správně postupovat při tzv. detoxikaci? Dozvíte se zásady správné a nenásilné očisty těla. Zjistíte, jak upravit jídelníček. I které byliny je vhodné zařadit do očistných kúr. Po semináři budete vědět, jak pečovat o svá játra, ledviny i střeva. Naučíte se míchat čajové směsi a dozvíte se vše podstatné o kvalitní detoxikaci.

Odpolední část pak bude praktická a zaměříme se na výrobu čistě přírodních kosmetických produktů (zaostřeno na letní měsíce), dozvíte se zásady výroby domácí kosmetiky z běžně dostupných surovin. Jeden výrobek, který si zde vyrobíte, si odnesete s sebou domů.

Kde: Brno-Žabovřesky, Mezníkova 8 (ALLORI.CZ) 9 – 14h

Cena: 690 ,-

Přihlášení: moni.polednikova@seznam.cz – další podrobnosti budou zaslány e-mailem

7. 6. Výroba přírodních opalovacích prostředků na léto

Opravdu funguje podomácku vyrobená solární kosmetika? Jaké jsou zásady jejího používání? Naučíte se orientovat v popiscích na obalů jednotlivých výrobků v obchodech. Budete vědět, podle čeho vybírat kvalitní produkty. A naučíte se vyrábět krém na opalování, chladivý sprej po opalování, výživný olej na vysušené vlasy nebo repelent. Jeden z produktů si odnesete s sebou domů.

Kde: Nižbor (rodinné centrum) 9 – 12h

Cena: 590 ,-

Přihlášení: moni.polednikova@seznam.cz – další podrobnosti budou zaslány e-mailem

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek