MASÁŽE:

 

Masáže provádím v Centru regenerace Beroun. K dizpozici jsem v pondělí (9,30-15,30), středu (9,30-15,30 a 18-22) a pátek (9,30-22). Výjimečně je možné objednání na víkend. Objednávky na telefonu 777 220 203 (pokud masíruji, nemám telefon u sebe a co nejdříve se vám ozvu zpět).

Nabízím:

Sportovní/ relaxační masáž 

Masáž je vhodná pro fyzické i psychické uvolnění. Pomáhá při únavě, vyčerpání, regeneruje bolavé svaly a eliminuje jejich ztuhlost. Relaxační masáž je jemnější, než klasická sportovní, jejímž cílem je odstranit únavu nebo připravit organismus na určitý výkon. Masáž je však také osvědčenou technikou při prevenci onemocnění pohybového aparátu.

Holistická aromaterapeutická masáž 

Celostní metoda, při níž se využívají kvalitní éterické oleje, které harmonizují tělesný i duševní stav. Masáž začíná pohovorem s klientem. Následně je namícháne směs éterických olejů, které jsou při masáži využity. Aromaterapeutická masáž dokáže zbavit únavy a napětí, předchází některým onemocněním a jiná naopak pomáhá léčit.

Masáž lávovými kameny 

Hluboce relaxační masáž, která se již tisíce let praktikuje v Americe a staré Číně. Jde o fascinující spojení přenosu energie a tepla prostřednictvím horkých kamenů. V teplém oleji smáčené kameny kloužou po těle a uvolňují křečovité stahy svalů i bolestivé body. Hluboký zážitek z masáže vás bude doprovázet mnoho dalších dní.

Baňková masáž 

Pomáhá odstranit bolest páteře a pohybového aparátu a ovlivňuje také správnou funkci vnitřních orgánů. Terapie pomocí baňkování je jedinečná tím, že jako málokterá metoda docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Již po jednom zákroku se může dostavit neočekávaná úleva. Baňková masáž dosahuje také skvělých účinků při léčbě různých otoků.

Rituál pěti elementů 

Tato masážní technika pochází z Indie. Masírují se záda, šíje, ruce, nohy a hlava. Masáž umí citlivě a jemně zklidnit roztěkanou mysl, uvolnit vystresované tělo a rozproudit energii po celém těle. Pomáhá nabrat síly v náročném životním období.

Element země - harmonizující tlaková masáž přes přikryté tělo.

Element vody - příjemná masáž evokující mořské vlny. Používá se při ní kokosový olej.

Element vzduchu - jemná masáž hlavy a vlasové části.

Element ohně - masáž horkými lávovými kameny.

Element akáša (éter) - závěrečná klidová fáze s působením energie prány.

Awakening

Jde o sestavu meridiánové, ájurvédské a čínské tlakové masáže. Využívá se prvků reflexní terapie, akupresury, baněk, mox i lymfatické masáže. Jedinečně sjednocuje všechny účinné metody, které na sebe vzájemně reagují a propojují se na úrovni fyzické, mentální, emocionální, psychické i duchovní. Zanechává za sebou skvělé výsledky. Awakening je o probuzení naší vnitřní síly, uzdravuje a léčí.

Antistresová relaxační masáž 

Pokud jste unavení, vyčerpaní či v neustálém napětí, je tato masáž určena především pro vás. Prožíváte-li náročné období a nejste schopni se uvolnit, pak vyzkoušejte techniku, která je zaměřena především na uvolnění horní poloviny těla – hlavy, šíje, ramen a rukou. Věnuje se však i nohám, lýtkům a ploskám nohou. Nejčastěji se využívá teplý levandulový olej. Individuálně lze však použít i jiný, dle domluvy.

Tradiční indická masáž hlavy 

Metoda stará více než tisíce let umí dokonale ulevit od stresu a napětí, které prožíváme každý den. Masáž probíhá vsedě či polosedě. Uvolňují se svaly krku, ramen a šíje. Indická masáž hlavy silně prokrvuje pokožku hlavy a jemně promasíruje obličej. Pomáhá při nespavosti, dlouhodobé únavě, vyčerpání, stresu. Podporuje růst vlasů, odstraňuje bolest hlavy a očí, eliminuje hučení v uších. Příznivě působí na psychické rozpoložení.

Relaxační masáž hlavy

Na hlavě se ukrývá nespočet citlivých bodů a reflexních zón. Velmi důležité jsou i svaly na obličeji – denně jím vyjadřujeme miliony pocitů a myšlenek. Komunikujeme tak s okolním světem. Nechte se hýčkat a dopřejte si hlubokou a účinnou relaxaci. Masáž má podobné zdravotní účinky jako tradiční indická masáž hlavy, je však pomalejší a klidnější.

Relaxační masáž plosek nohou a lýtek 

Metoda je založená na poznatku,  že na chodidle existuje množství bodů, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla a to cestou nervových propojení. Každou část lidského organismu lze ovlivňovat tlakem na různě velké plošky či body umístěné na plosce, nártech a v okolí kotníků. Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla. Tato vysoce relaxační masáž odstraňuje pocit těžkých nohou, otoky, namožená lýtka a únavu. Pro masáž se využívá nejčastěji mátový nebo eukalyptový olej.

Relaxační masáž celých nohou (plosky, lýtka, stehna, hýžďový sval) 

Masáž vhodná (nejen) pro jedince, kteří nohy příliš namáhají. Pročišťuje svaly odplavováním toxických zplodin a obnovuje svalový tonus. Odstraňuje pocit těžkých nohou, namožená lýtka, únavu, uvolňuje stresy, emoce a zklidňuje organismus. Odstraňuje psychickou i fyzickou únavu. Pro masáž se využívá nejčastěji mátový nebo eukalyptový olej.

Ušní svíce 

Alternativní metoda, jejíž kořeny sahají hluboko do naší historie. Zapálená tělová svíce se umístí na ošetřovanou část těla. Teplem a jemným sacím účinkem stimuluje reflexní body. Uvnitř svíce vzniká dým, který proudí směrem dolů k místu aplikace. Dým obsahuje nejen účinné (protizánětlivé) látky z včelího vosku, ale i z bylinného extraktu. Ten je zvolen individuálně u každého klienta podle obtíží, které přišel řešit. Tělové svíce pomáhají uvolnit i energetické bloky v těle, aktivují lymfatický systém a spouští detoxikační a ozdravující proces.

Těhotenská masáž 

Masáž se provádí s polosedě, případně vleže na boku na masážním lůžku. Těhotenská masáž umí ulevit od bolesti, navodit pocit úlevy a pohody. Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství i porodu a miminko v bříšku  ji vnímá jako velmi příjemný podnět. Těhotenská masáž uvolňuje bolesti zad, šíje, pocity těžkých nohou, prohýbání se v bedrech a celkově harmonizuje psychiku. Pomáhá předcházet nevolnostem, otokům a dalším těhotenským obtížím. Jde o jemnou techniku, při níž se využívá kvalitní mandlový olej.

Masáž kojenců, batolat a dětí 

Masáž je vhodná pro všechny děti – kojence, batolata, předškoláky, školáky, adolescenty. U miminek jde skutečně o nejjemnější formu masáže, která má podobu hlazení a dotekové relaxace. I starším dětem pak masáž poskytuje zklidnění, uvolnění a útěchu. Užitek přináší po stránce fyziologické i emocionální.

U této masáže je vyžadována přítomnost jednoho z rodičů. V případě masáží dětí do jednoho roku je možné domluvit se na prodloužení času masáže. Vám, jako rodiči, pak velmi ráda předám návod, jak své miminko můžete masírovat sami doma. Dle zájmu mohu naučit masáž proti kolikám a bolestem bříška, při respiračních onemocněních i celkové nepohodě.

Již brzy v nabídce: Manuální lymfodrenáž

Kompletní ceník nalezenete na stránkách Centra regenerace Beroun.