NATUROPATIE A HOLISTIKA:

 

Ve své praxi využívám níže uvedené metody, které se navzájem prolínají a doplňují. Sezení, při kterém chcete řešit svůj aktuální zdravotní stav či obtíže trvá nejčastěji 60 až 90 minut. Na jeho konci si mimo jiné odnesete i recept na namíchání bylinného čaje přímo vám na míru. Samozřejmostí je i následná bezplatná emailová konzultace.

Fytoterapie (bylinářství) - využití léčivých rostlin a bylin k harmonizaci těla i psychického stavu. Jde o staletí prověřený druh alternativní medicíny. 

Aromaterapie (éterické oleje) - druh alternativní medicíny, podobor fytoterapie. Využívá se nejen k prevenci, ale i k řešení nejrůznějších zdravotních obtíží.

Psychosomatika - vychází z toho, že tělesné i duševní prožitky spolu úzce souvisí a navzájem se ovlivňují. Pomocí psychosomatiky je možné rozklíčovat původ mnohých nemocí či zdravotních obtíží.

Koučink - za pomoci vhodně zvolených otázek průvodce (kouče) je možno dojít si k vyřešení či rozklíčování osobních problémů či zdravotních obtíží. Kouč nehodnotí, neradí, nepomáhá, pouze používá vhodné otázky, na které si klient sám odpovídá.

Foto: pixabay.com