Můj příběh a vzdělání

Věnuji se odborné fytoterapii, okrajově aromaterapii. Mám vystudovanou Vyšší zdravotnickou školu (dietní sestra), dále pak obor Léčivé rostliny na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové a absolvovala jsem nespočet seminářů, přednášek a kurzů. Jako bylinářka jsem spolupracovala s Institutem funkční medicíny a výživy. Nyní mám vlastní praxi. Tu kombinuji s masérskými službami, cvičením a výživovým poradenstvím.

Fytoterapii jsem přednášela ve Škole přírodního léčení Tilia. Po celé republice přednáším, pořádám nejrůznější semináře a workshopy. Jako host vystupuji občas v televizních pořadech (ČT, Nova, Seznam TV, regionální TV, Prima TV). I rozhlasových pořadech (Čro Regina).

Deset let jsem pracovala jako šéfredaktorka ve vydavatelství časopisů zaměřených na byliny a alternativní životní styl. Jsem šéfredaktorkou webu www.spektrumzdravi.cz. Dlouhá léta jsem působila jako rozhlasová (ČRo, Blaník) a televizní (ČT) moderátorka.

Napsala jsem knihu Bylinkové recepty pro Albatros media. Editorsky jsem se podílela na knize Skutečný příběh sestry pro nakladatelství Machart.

Vyrábím přírodní kosmetiku a míchám bylinné čaje na míru – na chuť i pro zdraví. Pro obrovský zájem o mé produkty vznikl e-shop Parapharmacy s. r. o.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek