Můj příběh a vzdělání

Mám ráda vůni bylin, jsou mojí vášní. Věnuji se především odborné fytoterapii, okrajově aromaterapii. Mám vystudovanou Vyšší zdravotnickou školu (dietní sestra), dále pak obor Léčivé rostliny na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové a chystám se na studium Farmacie. Jako bylinářka jsem spolupracovala i s Institutem funkční medicíny a výživy. Nyní mám už jen vlastní praxi. Tu kombinuji s masérskými službami a koučinkem (certifikovaný kouč).

Fytoterapii jsem učila ve Škole přírodního léčení Tilia. Po celé republice přednáším, pořádám nejrůznější semináře a workshopy. Jako host vystupuji občas v televizních pořadech (ČT, Nova, Seznam TV, regionální TV, Prima TV). I rozhlasových pořadech (Čro Regina).

Deset let jsem také pracovala jako šéfredaktorka ve vydavatelství časopisů zaměřených na byliny a alternativní životní styl. Jsem šéfredaktorkou webu www.spektrumzdravi.cz. Dlouhá léta jsem působila jako rozhlasová (ČRo, Blaník) a televizní (ČT) moderátorka. Nyní už jen občas moderuji venkovní akce. Napsala jsem knihu Bylinkové recepty pro Albatros media. Editorsky jsem se podílela na knize Skutečný příběh sestry pro nakladatelství Machart. Nyní pracuji na další knize, bylinkové.

A co mě ještě baví? In-line bruslení, dlouhé procházky v lese s yorkšírem, dvěma čivavami a dětmi. Krom nich mám ještě ráda samotu, cestování a svého muže. Vyrábím čistou přírodní kosmetiku. A míchám bylinné čaje na míru – na chuť i pro zdraví. Pro obrovský zájem o mé čaje vznikl e-shop i poradna Parapharmacy s. r. o.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek