Semináře a workshopy

SEMINÁŘ 30. září 2023, v Dendrologické zahradě v Průhonicích. Podrobné informace níže:

Podrobnosti:

Seminář bude rozdělený na dva bloky. V dopoledním bloku 10-13 bude přednášet fytoterapeutka Monika Poledníková. Zaměří se na témata: bylinky pro děti, základy aromaterapie pro děti a imunitní systém – mikrobiom/ probiotika, prebiotika, synbiotika atd.

Odpolední blok 13,30-16,30 bude v rukou průvodkyně od léčení k uzdravení Petry Švancarové. Mezi hlavními tématy se objeví psychosomatika zaměřená na děti i rodiče, první pomoc při vysoké teplotě a horečce, imunitní systém a chybět nebudou ani praktické návody na výrobu sirupů, macerátů a tinktur.

Přihlášení, dotazy:

Buď přes kontaktní formulář ZDE nebo před e-mail monika@parapharmacy.cz

V případě nenaplnění semináře si vyhrazujeme právo na jeho úplné zrušení. V tom případě bude všem účastníkům nejpozději do 24 hodin vrácen uhrazený poplatek.

V přípravě:

SEMINÁŘ 4. 11. v Dendrologické zahradě v Průhonicích (10-17 h). Zaměření na téma imunitního systému a alternativní léčbu infekčního/ bakteriálního onemocnění.

Přednášející: fytoterapeutka Monika Poledníková, homeopatka Zdeňka Panzo a MUDr. Eva Petrusová – pediatrička a expertka na čínskou medicínu.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek